O nas

   Nasza firma działa na lokalnym rynku gastronomicznym od 2000 roku,  można o nas powiedzieć, że jesteśmy firmą rodzinną. Przez ten czas stale poszerzamy i udoskonalamy naszą ofertę. Proponujemy dania oparte na produktach prosto od włoskich producentów. Postawiliśmy na świeżość, jakość i oryginalność.

    Naszą specjalnością jest pizza, przygotowana według włoskiej receptury. Jeśli jednak nie przepadacie za pizzą, możecie u nas spróbować: sałat, zup-kremów, panini, deserów, włoskich antipasti. W zależności od pory roku w naszym menu pojawiają się dania z produktów sezonowych. Oferujemy również szeroką gamę win z winnicy Cantina di Custoza, pyszną kawę, oraz włoskie napoje bezalkoholowe.

    Jeśli nie masz ochoty na wychodzenie z domu, zadzwoń do nas, zamów ulubioną pizzę lub inny posiłek a dowieziemy pod wskazany adres.

    Stworzyliśmy miejsce dla wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść w przyjaznej atmosferze. Gościmy rodziny z małymi dziećmi, grupy znajomych, spotkania biznesowe i rodzinne. Zapraszamy, niech w powietrzu unosi się śmiech i gwar rozmów a na stołach króluje pyszne jedzenie. Vivat dolce vita!